Inowłódz-Olimpia

Kolejnym rywalem naszej ligi D1 był Inowłódz.Mecz na wyjeździe.Skompletowaliśmy kadrę skompletowaliśmy transport i wyruszyliśmy powalczyć.Pierwszym celem jaki sobie zadaliśmy była dobra zabawa .Kolejny wytyczony punkt to współpraca na boisku którą szkolimy na treningach.Z szatni mocno zmotywowani wyszliśmy na rozgrzewkę.I zaczęło się .Pierwszy gwizdek.Oba zespoły szukały pierwszej bramki.Po solidnej grze do przerwy było 1:3 dla nas.Chwila wytchnienia i rozpoczynamy drugą połowę .Oczywiście nie zwalniając tępa.Wygrywamy 3:9. Wynik duży ale nie było łatwo.Cała kadra na ten mecz dostała szansę gry.Nie mogliśmy zlekceważyć rywala.Dzielnie walczyliśmy co przyniosło zamierzony w szatni cel -trzy punkty.Dzięki piłkarzom za grę oraz rodzicom za transport i super kibicowanie.(Zapraszamy również na facebooka)