Sprawy organizacyjne.

Witam. Przed nami ostatni mecz sezonu 17/18 .W sobotę 09.06.2018 o godz.11.00 (zbiórka w Woli Zał.  o 10.00) zagramy z Bełchatowem i tym samym skończymy zmagania ligowe.Kolejny punkt to uroczyste zakończenie sezonu które planowane jest na niedzielę 17 czerwca na około 15.00.W ramach podziękowania za trud i wysiłek  klub zakupił piłkarzom niespodziankę .Podobnie jak z dresami rozkładamy wartość prezentu .  I tu prośba o zbiórkę do skarbnika 30 zł na poczet tej niespodzianki .Pozostałą większą część płaci klub.Kolejny temat to nabór piłkarzy do następnego sezonu.Są przygotowane wizytówki, które należy poroznosić po szkołach itp placówkach.Chętnych rodziców prosimy o kontakt.Praca ta musi być wykonana w przeciągu następnego tygodnia (jeśli chodzi  o szkoły.) Marzy nam się kilka grup młodzieżowych ,żeby każde dziecko grało w swoim roczniku.Jest to trudne do realizacji ale my jesteśmy uparci.Pozdrawiam.